PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792989}
6,8 48 912
ocen
6,8 10 1 48912
8,3 50
ocen krytyków
Nieoszlifowane diamenty
powrót do forum filmu Nieoszlifowane diamenty

Zdecydowanie widać, że film przerósł sporą część publiki. Lub lata karmienia ludzi blockbusterową papką nie pozostały bez wpływu na percepcję.... Boże drogi...film ich zmęczył... nie mam pytań.

ocenił(a) film na 1
ggajewski2

Proponował bym jednak nie wrzucać lekką ręką do jednego workach wszystkich którym sie ten film nie podobał jako fanów blockbusterowej papki! Ja bynajmniej jestem daleki od tego a dla mnie Nieoszlifowane Diamenty to w konwencji wyjątkowo ciężkostrawne i irytujące kino. Ostatnio oglądałem np doskonały Lighthouse .

ocenił(a) film na 10
Tomi70

Gdybys ogladal cokolwiek dobre kino, to nie odwazylbys sie dac 1 filmowi, ktory jest doskonaly pod wzgledem technicznym, nowatorski pod wzgledem montazu i wykorzystania muzyki i na bardzo wysokim aktorskim poziomie.

ocenił(a) film na 6
ggajewski2

a to ci nowosc, taki postepowy czlowiek nowoczesnego kina, a podejscie "nie podoba ci sie bo jestes gorszy ode mnie" nadal zywe :D

ocenił(a) film na 4
ggajewski2

To, że Vader czy Snoop Dogg może nie podchodzić panu Marcinowi Kydryńskiemu nie oznacza, że pan Kydryński nie zna się na muzyce i że metal czy rap go przerasta.

ggajewski2

Patrząc na twój profil, sam karmisz się blockbuster'ami plus czy ten termin nie dotyczy też tego dzieła?

ggajewski2

Nie było śmiesznych światełek na rękawicy Thanosa oraz wybuchów to już lecą oceny 1-5.

ocenił(a) film na 5
ggajewski2

Polecam film EMILY THE CRIMINAL z Aubrey Plaza.

Rownie bezpardonowy obraz dzikiego kapitalizmu.
I rownie bezlitosny.

https://www.filmweb.pl/film/Na+z%C5%82ej+drodze-2022-10006527

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones