PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136}

Od wesela do wesela

The Wedding Singer
6,5 17 032
oceny
6,5 10 1 17032
6,2 4
oceny krytyków
Od wesela do wesela
powrót do forum filmu Od wesela do wesela

5/10

ocenił(a) film na 5

"The Wedding Singer" jest fajną komedią ale najczęściej wtedy gdy miało się do czynienia z klimatem lat 80:) no ale bez żadnych rewelacji. Kilka śmiesznych motywów (np: piosenka "Somebody Kill Me") plus najzwyklejszy w świecie romansik. Zaletą filmu jest to, że znajdą tu coś dla siebie nie tylko panienki:]

użytkownik usunięty
pachomir

To jest taka typowa, przewidywalna komedia romantyczna. Mimo wszystko ogląda się dobrze. Mi się podobał transwestyta i jego jeden przebój 'Do you reallny want to hurt me?' ^^.

pachomir

coś fajnego, pozytywnego jest w tym filmie. Nie jest to żadne arcydzieło, ale fajnie mi się ten film ogląda, za każdym razem jak leci na TVN 7 :]
A ostatnio moja ulubiona scena to ta jak "grajek" chce się zatrudnić w banku "lubię pieniądze, chciałbym ich mieć więcej", no ale są też inne, piosenka dla Lindy czy końcówka w samolocie, jak cała I klasa się przysłuchiwała :]

ocenił(a) film na 8
ab86

Patrząc na datę Twojego komentarza wnioskuję, że ramówka TVN 7 niewiele się zmieniała bo właśnie dziś ten film obejrzałem :-) Naprawdę fajny film, Sandler jeszcze się nie błaźnił tak jak czyni to teraz.

ocenił(a) film na 10
pachomir

dobra byla akcja z koszulka sandlera ktora nalozyla jego laska ;D a ogolnie dla mnie film swietny, jeden z moich ulubionych ;)

ocenił(a) film na 4
pachomir

Niestety ale jak dla mnie za mało śmiesznych motywów, ogólnie słaby film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones