PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136}

Od wesela do wesela

The Wedding Singer
6,5 17 032
oceny
6,5 10 1 17032
6,2 4
oceny krytyków
Od wesela do wesela
powrót do forum filmu Od wesela do wesela

Naciągane 5/10 ;)) 

ocenił(a) film na 5

Ogólnie bardzo lubię filmy z Sandlerem, ale ten mnie nieco rozczarował... Cholernie
przewidywalny - jak na komedie romantyczną przystało, lekko nużący - zwłaszcza w środkowej części a momenty które mnie rozbawiły moge
wskazać na palcach jednej ręki, to taka typowa komedyjka na szary, zimowy dzień ;D

BTW fryzura Adama - epicka :DD Ogolnie za klimat film ma u mnie wielkiego plusa, ale musiałby
mi ktoś słono zapłacić abym zechciał ponownie go zobaczyć ;d


Punker

Nie przepadam za komediami romantycznymi, ale trzeba przyznać, ze są one zawsze przewidywalne i to nic nietypowego. Taka ich natura. Idąc na film zazwyczaj wiemy, jak sięskończy. Dlatego mam szacun dla Singera, bo cała sztuka zrobienia komedii romantycznej polega na tym, by mimo przewidywalności człowiek nie załował, ze spędził te 2 godziny przed ekranem; żeby się tak dobrze bawił, by jeszcze raz móc oglądać po prostu dla przyjemności, nie dla zaskoczenia tym czy innym momentem. A ja tak mam z Singerem. Dlatego daję siedem, a to u mnie wiele znaczy bo mam alergię na gatunek jako taki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones