PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599554}

Piksele

Pixels
5,7 63 280
ocen
5,7 10 1 63280
3,8 10
ocen krytyków
Piksele
powrót do forum filmu Piksele

Oczywiście Złote maliny, a Sandler na czele i już jego 7 malina.

Kobra83

:)

Ale na pewno nie na najgorszy film. Za aktora i scenariusz to tak za resztę nie wiem. Ale pamiętaj że są jeszcze takie jak Kraina Jutra czy Jupiter Intronizacja

LordVader345

Przede wszystkim Jupiter powinna dostać.

Rafalino_1000

I animacje jak SpongeBob i Dom

Rafalino_1000

Albo z tymi wąsami.

ocenił(a) film na 2
LordVader345

to dajmy tym wąsom.

Unibet_78

No właśnie-okropny film jeszcze kobiety mają wasy... Nowe Mariolki...

ocenił(a) film na 2
LordVader345

ja nie mam pojęcia o co w ogóle chodzi, ale jak wąsy to wąsy. Mogą być nawet malinowe :D

LordVader345

I ,,50 twarzy Greya".

Rafalino_1000

To też. Jeszze jakieś propozycje? Kopciuszek? Wątpie

LordVader345

A Spongebob za co? Mi się tam podobał. No chyba, że za Banderasa to rozumiem.

Rafalino_1000

Mi też był śmieszjy szczególnie to podróżowanie dookoła świata

Rafalino_1000

Zbuntowana? San Andreas? Max? Max i jego bla bla bla zly dzień?

LordVader345

Nie tam Mad Max jest świetny! To może ,,Poltergeist" i ,,Terminator Genisys" za ,,najgorszy remake, sequel lub zrzynkę". Może jeszcze ,,Gorący pościg"? Jak spojrzysz na ranking filmów z tego roku to zobaczysz parę słabych i słabszych produkcji.

Rafalino_1000

Chodzi mi o Maxa! Psa Maxa! I Maxa-(...)bardzo zły dzień. Mad Max jest świetny.

Agentka? Może Jurassic World i Mad Max jako sequel?(ja tak nue uważam ale niektórzy tak)

LordVader345

Uff, już się bałem, że chodzi o Mad Maxa. Co do tego psa to ja nie wiem jaki jest. ,,Agentka" zbiera dobre recenzje, więc raczej nie. Ale warto spojrzeć na tą listę filmów z tego roku. Wyobraź sobie, że najsłabszą średnią ze wszystkich filmów tego roku ma trzecia część ,,Ludzkiej Stonogi". To może ona dostanie nominację do najgorszego filmu?

Rafalino_1000

A może Naznaczony 3.

LordVader345

Nie wiem, bo nie widziałem, ale raczej nie. Cóż, najbardziej odpowiednie propozycje chyba już wymieniłem. I tak trzeba poczekać do końca roku może jeszcze jakieś złe filmy dojdą.

Rafalino_1000

Byłeś na Teeminatorze albo Jurassic Worldzoe?

LordVader345

Na Jurassic World tak, ale na Terminatora nie pójdę zwłaszcza jak przeczytałem twoją opinię pod oceną to jestem źle nastawiony, jako że idąc do kina chciałbym zobaczyć dobrą odsłonę serii, a nie zwykły naładowany akcją blockbuster.

Ps. O co chodzi z twoim profilowym obrazkiem?

Rafalino_1000

Civil war. Ta środkowa ręka to Spidego, ta na dole to Capa a ta na górze to Iron Mana. Oni rywalizują o Spider-Mana czyli do której strony pójdzie

LordVader345

Podoba mi się. Ale z tymi rękami, która jest czyja, to wiedziałem o co chodzi. :) Widziałeś oryginalne piksele?

LordVader345

Podobały Ci się? Mi tak.

Rafalino_1000

No mi też

LordVader345

Idziesz na ,,Ant Mana"? Ja chyba tak, bo coraz ciekawiej to wygląda. Jeśli recenzje i opinie będą dobre to się wybiorę.

Rafalino_1000

Ja nie idę. Bo nie mam czasu ;((

A efekty będą mega. Na szczęście mam kino domowe

LordVader345

Ja też mam. Fajnie się ogląda początkową scenę z ,,Szeregowca Ryana".

LordVader345

Zauważyłem, że często zmieniasz ocenę ,,Pikseli". Zastanawiam się, czy film jest rzeczywiście tak beznadziejny (a przynajmniej myślę, że jest tak zły), czy jest jednak dobry.

Rafalino_1000

Film to po prostu moje guilty plesure.

Ale idź sobie. Jak chcesz. Ale chyba zmnienia oceną na Brak Oceny bo nie potrafię się zdecydowac

LordVader345

Na razie nie zamierzam iść. Myślę, że kiedyś go obejrzę i tyle. Na przykład w telewizji. Ale dzięki za odpowiedź.

Rafalino_1000

A jednak poszłem na Ant-Mana a dzisiaj idę 2 raz

LordVader345

Sugerowałeś się oceną, czy swoimi kryteriami i przemyśleniami? Ja tam też obejrzałem już w kinie, chociaż byłem sceptycznie nastawiony.

Rafalino_1000

Przemyśleniami.

Rafalino_1000

Widzialeś nowy zwiastun Lego Dimensions? Mnie zainteresowal Robin. On nie jest jak Tim Drake w poprzednich częściach ale jako. Dick Grayson albo Jason Todd

LordVader345

Wszystkie zwiastuny już widziałem. A wiedziałeś, że 23 października będzie w Warszawie taka impreza, Warsaw Games Week podczas, której będzie osobna strefa z grami lego? Może byłaby okazja, żeby zagrać w ,,LEGO Dimensions".

Rafalino_1000

A te spoty z Kudlatym i Ninjago?

Fajnie by bylo.

LordVader345

Chyba nie, ale muszę się upewnić, czy na pewno widziałem. Co do samej imprezy to bilet na jeden dzień kosztuje 30 zł, a na trzy dni 120 zł. Trochę drogo, ale nie wiem co będzie, więc może mimo wszystko cena jest dobra.

Rafalino_1000

Może będzie demo do Avengers. Fajnie by bylo. Ciekawe czy dowiemy się też o grach Lego w 2016.

Oby powstało Lego Dimensions 2. Bylyby Star Wars,Marvel,Piraci z Karaibów,Harry Potter,Indiana Jones,Chase z City Undercover,inne postacie z DC

Rafalino_1000

No i Lego Angry Birds planują zrobic

Kobra83

i co z tego, facet ma na to wywalone, równie gówniane nagrody co Oscary, połowa otrzymanych nagród bez odzwierciedlenia w rzeczywistości

ocenił(a) film na 6
Kobra83

W dupę niech se wsadzą te maliny, zamiast karać za naprawdę gówniane filmy przypieprzają się do tych, których akurat nie lubią, a Sandlera mają jako dyżurnego chłopca do bicia, raz nawet idioci dali mu malinę za najgorszą rolę żeńską bo się w jednym filmie przebrał za babę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones