Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

Żałosny pajac

użytkownik usunięty

Owszem, zrobił parę dobrych komedii, ale były dobre dlatego, bo wystąpili tam świetni
aktorzy (np. Nicholson, Walken) i przyćmili tego gnojka. Reszta tych jego komedii, gdzie to
on był "gwiazdą", była tak śmieszna jak dwutygodniowe zatwardzenie.

Jego popularność w Ameryce to kolejny dowód na spustoszenie, jakiego w umysłach
Amerykanów dokonał "Jerry Springer Show".

żeby Sandler kogoś bawił to ten ktoś musi mieć poczucie humoru, bo samo myslenie, że się je ma niewystarcza

użytkownik usunięty
McLlovin

Jeśli Sandler jest dla ciebie synonimem "poczucia humoru", to gratuluję, prawdziwy z ciebie znawca komedii.

dziękuję zawsze tak myslałem

użytkownik usunięty
McLlovin

Cieszę się, że podbudowałem twoje ego.

to inaczej
twoja ulubiona komedia

użytkownik usunięty
McLlovin

To pytanie czy jakaś "cięta" riposta?

pytanie

użytkownik usunięty
McLlovin

"Gliniarz z Beverly Hills". A z tych z absurdalnym humorem - "Naga broń".

A Klik i robisz co chcesz dałeś 8 :)

użytkownik usunięty
abubyk

Gdyby nie Sandler, dałbym 9 :)

Obydwie komedie nie zachwycają, przeciętne moim zdaniem Zohan lepszy od obydwu

użytkownik usunięty
Maciej_Debski

O tak, ryba w tyłku, straaasznie śmieszne...

Komedie z Sandlerem sa slabe.Bardziej zabawny jest Koziello w Klanie

Paradoksalnie, do Sandlera bardziej pasują (i lepiej mu wychodzą) poważniejsze role (co pokazał w filmach "Lewy sercowy", "Funny People" czy "Zabić wspomnienia").

Mnie tam on bawi, choć przyznam, że nie wszędzie - kilka słabych ról mu się trafiło. I daleko mu do Carreya czy De Funesa.

użytkownik usunięty
robert2207

Chyba rzeczywiście, bo pamiętam, że w końcówce "Klika" nawet ja się nieco wzruszyłem. Ale jako komika to nie mogę go ścierpieć, bo on albo przybiera minę osoby niedorozwiniętej albo wrzeszczy jak rozpuszczony bachor.

Zgadzam się - tak było np. w "Karierze frajera", "Małym Nickym" czy "Spadaj tato", co wyszło beznadziejnie. Ale przy bardziej stonowanej komediowej roli Sandlerowi nie idzie tak źle.

Ktoś kto ma zdjęcie Rambo na forum , wypowiada się na temat filmów i aktorów. Żenada. Kretyn!

użytkownik usunięty
bbburza

Ktoś patrzy na awatar i ocenia po tym prawo do wypowiadania. Żenada. Debil!

Ha, ja dla odmiany nie mogę ścierpieć go za twarz. Wiem, wina genów itp, ale to jest jedna z tych twarzy, gdzie w nocy budzę się z krzykiem, bo śni mi się koszmar, że się w kimś takim zakochałam. I przez jego wygląd własnie nie jestem w stanie ocenić jego gry aktorskiej. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones