Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

1/10

użytkownik usunięty

Z czystym sumieniem 1/10, pan jedna twarz. Zupełnie jak Arnio,Van Damme albo Jackie Chan. Obejrzałem z nim 12 filmów i wszystkie są w przedziale 1-3. Niezłą ma filmografię, Hackman i Fonda przy nim to pestka.

podpisuje sie pod tym!obejrzalam z nim kilka filmow....w kazdym jest taki sam i tak samo denerwujacy...i banalny ...mam na niego jakas dziwna alergie...
uroda zolwiowa....Van Damme to przynajmniej byl super facet a to jest jakies niepororzumienie

Persefona87

pierw obejrzyjcie sobie "zabić wspomnienia" a potem wylatujcie z takimi komentarzami

Głupcze ! Co ty chcesz od tego gościa. A to że już o jackie chanie piszesz takie pierdoły, nasuwa prosty wniosek - Gówno się znasz na filmie !

Tristan2212

hej hej hej... spokojnie, ja uwielbiam Jackie Chana i wszystkie jego filmy, ale Sandler to porażka, jeden z najgorszych aktorów jakich miałam nieprzyjemność oglądać. To oczywiście tylko moja własna opinia so no offense

A dla mnie jego komedie są śmieszne, więc chyba spełnia swoją rolę jako komik! jest kilku typów którzy potrafią rozśmieszać do łez i on jest jednym z nich! pozdrawiam cię adaś, nie daj się!

1. filmy z A. Sandlerem sa spoko
2. nie porownujcie arnolda czy van damma do Jackiego Chana bo on bije ich na glowe. sam robi filmy, sam jest w nich kaskaderem a sceny sa na najwyzszym poziomie pozdro

grobel

dokładnie to aż kłuje w oczy porównanie Schwarzenegera czy van Dammma do Jakciego Chana... do pięt mu nie dorastają. Po prostu świetny aktor. Sam wszystko robi i podobno wymaga również od innych aktorów, z którymi współpracuje żeby sami wykonywali te kaskaderskie wyczyny. Podziwiam faceta, to jest profesjonalizm. Ma gościu racje!

Czyste sumienie bedziesz miał dopiero po obejrzeniu "reign over me", a jeśli uznasz to za słabą grę aktorską to się po prostu nie znasz

Nie zgodzę się z Tobą. Według mnie Adam Sandler jest jednym z lepszych aktorów komediowych. Nie chcę prowokować tych, których się ze mną nie zgadzają, bo ja wyrażam tylko swoje zdanie. Adam jest OK! Dziękuję i pozdrawiam ;D

domyslam sie ze dla ciebie najlepszym aktorem komediowym byl adas jagodka z akademi pana kleksa . Osobiscie uwazam tak jak wiekszosc ze jest smieszny i nadaje sie do komedi . tobie wystawiam note 1/10 tylko za to ze umiesz pisac

Zgadzam się. "Aktor" jednej miny, do tego potwornie denerwujący typ. To jedna z tych osób, które gdy tylko widzę na ekranie przełączam. Następca równie kiepskiego Steviego Martina.

Pojebusie...jak mozna komika podlaczyc do rywalizacji z aktorem akcji..ktory wysmienicie wywija konczynami i skacze jak male chinki na olimpiadzie. Chan nie potrzebuje daru aktora uniwersalnego, bo laczy talent komiczny i zwiazany z filmem akcji.

Nie wiem czego od neigo chcecie.Sandler jest dobrym komikiem i aktorem.Mówicie że aktor jednej miny.A o Stewartowej to juz nikt nie powie?Smarkula gra duzo gożej i tak samo ma jedną minę wyglada w każdym filmie jak naćpana a w rankingu top aktorek jest wyzej!No co to sie z wami dzieje?Sandler moze i nei spisuje sie na medal w każdej roli ale pomimo tego jest dobrym komikiem i aktorem i potrafi czasme rozśmieszyć aż do łez.A co do Chana.To juz naprawdę trzeba miec coś nie tak z głową żeby powiedziec ze jest marnym aktorem.Sam robi filmy,sam wkykonuje to co wykonuja kaskadeży,jest dobrym aktorem.A pozatym jak można komika porównać z aktorem filmu akcji?Ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie i ja nei chce nikogo nim urazić więc luz...

misiaa10

10/10 super fajny aktor komediowy ; ))

gossip girl

Powiem tak: każdy jest inni i każdy ma coś w sobie. Obrażanie jakiegokolwiek aktora nie świadczy o waszej inteligencji... i zaznaczam tu, że nie chce nikogo obrazić ani urazić.. :) Osobiście bardzo lubie Sandlera.. Filmy z Nim są zabawne i przyjemnie się je ogląda (oczywiści są słabsze i lebsze, ale w to już nie wnikajmy ;]] ). Porównywanie go z Chanem to już jest abstrakcja której nawet nie warto komentować. I osobiście nie mam nic do Kristen Stewart. To, że wiecznie wygląda w filmach jak naćpana nie do końca zależy od niej tylko od tego jak ją pomalują i jaka jest jej postać. Ale to nie o niej temat więc nie będę się rozpisywać ;)

Widocznie oglądałeś z nim tylko głupie komedie. Jeżeli ta ocena dotyczy tylko go jako aktora komediowego to nie mam nic przeciwko. Też nie podobają mi się jego role w komediach. Jednak Sandler napewno nie należy do słabych aktorow o czym świadczą m.in takie role jak w zabić wspomnienia czy spenglish.

coco29

Jak dla mnie to Adam Sandler jest bardzo zabawny,zresztą tak jak Jackie Chan.Bardzo ich lubię.

trixon1

http://www.youtube.com/watch?v=MMuen83l-Sc&feature=relmfu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones