Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 067 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

Nie ma to jak sprawiedliwosc na tej stronie....najlepiej by bylo jakbyscie ranking aktorow usuneli bo to bezsensu...

xavor

w top 100 powinien byc... swietny zabawny aktor;)

użytkownik usunięty
Nightmare5

Monotonny taki i ostatnio przestał mnie smieszyć. Ale ogólnie to lubię niektóre jego filmy.

mnie on nie smieszy raczej, ale dobry aktor z niego i ten ranking jest do dupy

xavor

powinien być chyba 1 307 ;] no chyba że ranking redagowali by jakieś bezmózgie stwory albo debilni amerykanie których poziom filmów sandlera śmieszy ;]

Bydghost

nie stary...nie znasz się chyba na tym.
Komedie Sandlera nie są komediami typu American Pie czy Ali G...dlatego uważasz pewnie że nie jest śmieszny to tyle.
Pierwsza 50 dla Adama jak nic powinna być.

użytkownik usunięty
Bydghost

Bydghost:
Zgadzam się jak najbardziej. Szczególnie, że takich aktorów jak Robert Redford czy Dustin Hoffman w ogóle nie ma na liście, więc jakim prawem miałby się tam znaleźć Sandler?

myhu:
Z czystej ciekawości spytam: co sądzisz o filmie "Nie zadzieraj z fryzjerem"?

no masz racje patience...nie zadzieraj z fryzjerem to przesada:)
aczkolwiek coś tam śmiałem na tym filmie.
Jednak Sandlera lubie również jako osobę...nieważne czy gra fryzjera czy tatusia.
Ale faktycznie...ten film to pogięcie.

myhu

Swietny aktor a jego filmy nie sa durnymi idiotycznymi poroabanymi i niesmacznymi komediami typu "epic Movie".
Sa smieszne i zawsze maja drugie dno :) mozna sie z nich cos nauczyc -"SPANGLISH"
A on jest tak sympatycznym brzydalem ze nie sposob go uwielbiac :)
10/10

aleksandra_rozycka

Dokładnie. Nie sposób.

Dokładnie! a gdzie w top 100 Adam to nie mam pojęcia. To 307 to dla niego za wysoko...

finacecc

Przeciez to dobry aktor! Fajnie zagral w ''Klik: i robisz co chcesz''

xavor

Tak źle aż nie zagrał, ale uważam, że w top 100 nie ma dla niego miejsca :) Dobry - ale nic więcej ;-)

xavor

jak czytam wypowiedzi kretynów w tym temacie, podniecających sie aktorem którego najwiekszym osiągnieciem są nagrody 'teen choice' i złote maliny to mi sie płakać chce. To gówno a nie aktor, i gra w chujowych filmach, więc na rankingu powinien oscylować gdzieś między karolakiem a statystą w W11

vorthess

Nie jest az taki zly! Gdyby byl slabym aktorem to by nie gral takich filmach.

xavor

Heh, masz na myśli TAKIE filmy: "Funny People", "Duże dzieci", czy taki gigant, jak "Nie zadzieraj z fryzjerem"?

vorthess

Nie ma co się egzaltować i obrażać innych forumowiczów bo każdy ma prawo do własnej opinii!!. A z drugiej strony tą całą listę można delikatnie mówiąc o kant pupy roztrzepać skoro Quentin Tarantino jako aktor znajduje się na dziesiątej pozycji a Bruce Lee na 68 zaraz przed Christopherem Walkenem i wieloma innym świetnymi aktorami. Także nie ma o co kopii kruszyć bo ta cała lista jest śmiechu warta:).

xavor

ja również uważam że to skandal że jest na tak wysokiej pozycji!

xavor

ranking jest do dupy bo jest jednowymiarowy, każdy aktor/film/reżyser etc. powinien mieć dwie oceny - jedna jak jest dobry, druga jak się go lubi. Bo jeśli ktoś LUBI np Sandlera to mu da 10, ale jakby miał oceniać umiejętności aktorskie to może by dał inną ocenę.
to samo jest z filmami. jak ocenić durną komedyjkę, którą się uwielbia, ale zdaje się sobie sprawę, że to tylko durna komedyjka? 3 czy 10 czy wyciągnąć średnią?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones