Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

Według mnie Filmweb schodzi na psy...ale jedynym czynnikiem jakim tej tragedii zawdzięczamy, jest jakże inteligentna społeczność, która na filmach tak bardzo się zna, większość z was to trolle które wypowiadają się na temat dajmy np Funny People, w
bardzo durny sposób, dając ocenę 1, a w najlepiej ocenianych macie filmy pokroju Głupi
i głupszy, wiem o gustach się nie dyskutuje, ale to wykracza poza ludzkie granice, nawet jeśli film jest durny, to istnieje coś takiego jak konstruktywna krytyka, poza tym, wielcy
krytycy filmowi, komedia, ma zamiar rozśmieszyć człowieka i zazwyczaj nie ma ona
utrzymywać światowej klasy, chociaż patrząc się na niektóre komedie Sandlera, takie jak
Grown ups, trzymają one nawet ogromny poziom zważając na aktorów czyt: Chris Rock
Rob Schneider, Salma Hayek czy David Spade, ale oczywiście nagle polowa "krytyków"
rzuca sie na niego z pazurami i mówi jaki on nie jest żałosny jaki on nie jest zły... żeby było jeszcze bardziej zabawnie, zazwyczaj te osoby maja po 13 lat, oglądają kreskówki i
po prawdzie maja jeszcze mleko pod nosem, a przeważnie ich wypowiedz wygląda tak:
-Ale ten film jezd po*ebany ja pier*ole ale chu*stwo, gdo to k*rwa oklonta 1/10.
I teraz wytłumaczcie mi, o co temu debilowi chodzi, niech poda co mu sie nie podoba, a
nie pieprzy jaki ten film nie jest fatalny, poza tym 2 razy dałem 1/10 na tym serwisie...byly
to filmy następujące:
YYYreek!!! Kosmiczna nominacja, Gulczas, a jak myślisz, bo one naprawdę na to zasługiwały, a tu, film reprezentuje sobą dosyć duży poziom, gra aktorska jest dobra,
fabula również...ale jakiś nadęty bufon, powie, ze nie podoba się mu to, ze gra tam
Sandler 1/10...ogarnijcie się ludzie, bo przez was Filmweb schodzi coraz niżej...

Wilczusio

No niestety muszę się z tym zgodzić sama ostatnio widziałam to "inteligentne" społeczeństwo w filmie "Nietykalni" koleś założył temat żeby dawać 1 punkt bo jego zdaniem to strasznie głupi film i nie może być wysoko na liście Filmwebu. Beznadzieja! Ogarnąć się trochę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones