Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
43 852 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

ale jego komedie mnie żenują. On sam gra w każdej z nich właściwie jedną i tą samą postać z tymi samymi cechami. W dodatku , moim zdaniem, jego filmy są nieporadne a gagi w nich są tak wymuszane i czasem tak durne że wręcz żenujące. Poza tym, czy on za każdy film dostał złotą maline?
<Hejtujcie>

mim1312

tak, jesteś jedyny na świecie.

mim1312

Zgadza się jesteś jedyny.

mim1312

otanek i sosen_2, mylicie się. mim1312 - nie jesteś jedyny, jest nas co najmniej dwóch :)

mim1312

zgadzam się większość jego filmów to totalne szmiry, a Ci co się podniecająca jego filmami, to chyba oczy w dupie maja albo są niedorozwinięci

qwas25_filmweb

on w każdym tym filmie gra tego przykłądnego, dobrego, kochanego i niezdarnego frajera który walczy o jakąś dziewczyne ze stereotypowym "łobuzem" przy akompaniamencie kretyńskich gagów

mim1312

jak widzisz kolego odezwało się dziecko z zaburzeniami mysleniowymi-pismiennickimi w obronie żydka sandlera i zachwycaniem się jego "dziełami", wsadziłeś kij w mrowisko heheh

qwas25_filmweb

czekaj, czekaj...kogo ty atakujesz? bo jesli mim1312 to chyba sie troche gubie.

MyszkaFiszka

mimi1312 jest ok

qwas25_filmweb

Raczej ty jestes niedorozwinięty że oceniasz ludzi po ich gustach, a o gustach się nie dyskutuje słyszałeś to już kiedyś ? Znajomo brzmi no nie. Jeśli wyrażasz swoje zdanie to staraj się je wyrażać nie obrażając innych

Elvis007

Jeśli lubisz oglądać filmy dla troglodytów to gratuluje, oglądaj dalej takie ambitne kino.

qwas25_filmweb

Każdy lubi oglądać inne filmy, ja lubie wiele gatunków i rodzajów filmów. Między innymi jak to ująłeś "Filmy dla Trolodytów" i się z tego cieszę. A twój brak tolerancji jest śmieszny, radzę zacząć patrzeć na świat z różnych perspektyw

Elvis007

to Ty jesteś nie tolerancyjny, powinieneś tolerować to że, ja nie toleruje takich debilnych ,ogłupiających,żydowskich filmów, robiących z ludzi idiotów,

qwas25_filmweb

Hahaha :D Proponuje zapoznać się ze słowem tolerancja xD To po co oglądasz filmy z żydowskim aktorem skoro masz uprzedzenie do Żydów ? No jeśli z Cibie film potrafi zrobić idiote no to musisz mieć niezłe pojęcie o świecie. Pozdro

Elvis007

widzisz dziecko żeby o czymś się przekonać, trzeba wpierw chyba to zobaczyć. Przestałem oglądać te szmiry, ja jestem jaki jestem, i się nie zmienię przez jakiś spuszczony film z wytwórni sandlera. Strasznie nie tolerancyjny jesteś, a tolerancje mam tylko limit tez trzeba mieć.

qwas25_filmweb

Po pierwsze - Już nie dziecko
Po drugie - Twoja wypowiedź o tym że to film dla debilów świadczy o twoim braku tolerancji
Po trzecie - Ja jestem bardzo tolerancyjną osobą, wiadomo nie wszystko udaje nam się zaakceptować, ale drugiego człowieka i jego poglądy wypada tolerować. Ty masz z tym widzę problem. Jesteś jaki jesteś, ale tolerancji trochę więcej by Ci nie zaszkodziło. Skoro ty się nie zmienisz przez jakiś film to zapewne nikt się nie zmieni, więc co za różnica czy go ogląda czy nie, jeśli lubi to niech ogląda. Niech Sandlder robi filmy dla tych co lubia, a Ci co nie lubią niech nie oglądają proste ? Proste
I Po czwarte - Jestem dziewczyną

Elvis007

po 1 - jeśli kogoś śmieszy taki humor , to świadczy o jego braku inteligencji
po 2 - większość jego filmów jest reklamowana przez zydowskie mass media jako najlepsze komedie roku, a okazują się gó... jak większość jego twórczości, jak kolega wyżej napisał banalna fabuła słabe żarty,jakieś dziwne próby wzbudzenia nostalgii , a o naprawdę fajnych filmach trzeba się samemu dowiadywać i wyszukiwać i to mnie boli. Człowiek rozumny obejrzał by jeden, dwa filmy jego i dał by sobie spokój.
po 3 - dziwny nick jak na dziewczynę

qwas25_filmweb

JAk Ci się nie podoba to nie oglądaj i tyle. Gościu robisz problem tam gdzie go nie ma. Mój nick i mogę mieć jaki chcę :) Człowiek rozumny byłby tolerancyjny. Dziekuję Do widzenia szkoda klawiatury na cb

Elvis007

cb ? co to jest ? widać że, jesteś z pokolenia gimbazjalistów!! nie będę oglądał a, wypowiadać się mogę gdzie chce i kiedy chce. Po 4 to że masz 18 lat to nie znaczy że, jesteś dorosła.Po 5 Ty się przypieprzyłaś jak łajno do podeszwy i zaczęłaś jakaś głupia gadkę, w która nie potrzebnie dałem się wciągnąć , idź obejrzyj goofiego. Żegnam

qwas25_filmweb

Hahaha tak ja gimbaze dawno skończyłam ale co sie będę tobie tłumaczyć. Twój styl odpisywania świadczy o tym iż to ty musisz pierwszy zakończyć rozmowe bo inaczej coś cie "trafi" xD Pogadaj sobie pogadaj ja i tak mam gdzieś co tam sobie piszesz :) Pozdrawiam PAPA

qwas25_filmweb

Nabierz dystansu do siebie gościu... Doszukujesz się większego sensu w komediach, według mnie powinny być to właśnie lekkie filmy...

Elvis007

nie rozumiem, skoro film jest dla debili to w jaki sposob swiadczy to o braku tolerancji? przeciez on toleruje debili i ich filmy oraz ulubionego aktora, dopuki nie musi go ogladac. a ze powiedzial kilka zdan? coz, jest wolnosc slowa.

El_Draque

"toleruje ulubionego aktora dopóki nie musi go oglądać" O,o gdzie tu tolerancja? naucz się najpierw definicji tego słowa, wtedy pogadamy x)

Elvis007

A, i jeszcze składna pisownia by się przydała :)

Elvis007

wiec nie tolerujesz mojej pisowni i ty mnie pouczasz o tolerancji?

qwas25_filmweb

W ogóle nie oglądaj amerykańskich filmów, przecież tam sami żydzi są :-) Ja pier.dolę, co za podejście do kina w ogóle... "Nie będę oglądał żydowskich filmów", LOL. Komedie Sandlera są głupie, ale obejrzyj sobie Lewy Sercowy i Funny People, bo na tle reszty filmów z jego udziałem wypadają bardzo dobrze.
Albo nie, nie oglądaj Funny People, bo tam jeszcze gra dwóch innych żydów, na dodatek jeden gruby :D Jeszcze palpitacji dostaniesz i zejdziesz przed telewizorem i potem będę miał wyrzuty sumienia :(

qwas25_filmweb

Mam nadzieję, że jako przeciwnik żydów nie korzystasz też z takiego żydowskiego wynalazku, jakim jest facebook. W ogóle nie korzystaj z niczego, co wymyślili albo w czym mieli swój udział żydzi :D Ale wtedy może się okazać, że zamieszkasz w szałasie i będziesz się żywił ściółką leśną. Wszak kamienice są żydowskie, firmy produkujące jedzenie też są żydowskie... No przeje.bane być antysemitą :D A można po prostu mieć tych żydów głęboko w ch.uju i nie utrudniać sobie życia. Polecam ten stan.

Elvis007

Jeśli o gustach się nie dyskutuje, to czego szukasz na forum. "Forum"- dotarło?

Brehen

Tak jak na "forum" o technice domów, gada się o domach.
Jak na "forum" o modelarstwie, gada się o robieniu modeli.
Tak na "forum" o filmach, gada się o filmach............A NIE O GUSTACH — DOTARŁO?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rhotax

Fiu fiu, miotasz inwektywami, jak Anita Włodarczyk młotem. Wiesz o czym to świadczy?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Militiades

Nie spoć się czasem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Heller1304

Z czystej sympatii staram się zadbać o Twoją higienę. Nie złość się :)

qwas25_filmweb

ja nienawidzę nawiązania w kazdym filmie z nim do jakiegos sportu.. tak mnie to irytujeeee!

mim1312

Każdy ma swoje zdanie i każdy ma inny gust i inne poczucie humoru. Do mnie jego filmy trafiają, trafia do mnei jego poczucie humoru i jego gra aktorska. Grał nie tylko w głupkowatych komediach ale grał w poważniejszych filmach. Nie oceniaj aktora jeśli nie zobaczyłeś wszystkich jego umiejętności

mim1312

Nie jesteś jedyny. Doliczam się do grona.

użytkownik usunięty
mim1312

Zgadzam się z tobą. Te jego komedie są strasznie głupie i żenujące i w cale nie jesteś jedyny na świecie.

"Kapuśniaczek" za to, to komedia wybitna i ambitna, no nie? :D Oczywiście lubię ten film, ale filmy z Sandlerem lubię również, chociaż wiadomo że na ogół są głupie. Ale obejrzyj sobie Lewy Sercowy (film Paula Thomasa Andersona - reżysera takich cenionych filmów jak np Aż Poleje się Krew) i Funny People zanim napiszesz, że wszystkie filmy ,w jakich zagrał Sandler to syf. OK?

yossarian84

poza Kapuśniaczkiem wszystkie filmy są debilne razem z Aż poleje się krew więc nie wiem o czym mówisz

markin

Co debilnego jest w "Aż poleje się krew"?

mim1312

To żydowskie beztalencie i tak zgarnie statystycznych fanów, takich jak yossarian84 np., którzy łykną wszystko, co im hollywood poda.

draugr

właśnie w tym co napisałeś zamyka się cała prawda, zawsze znajdzie się nie jedna mucha co kupę ruszy ze smakiem

mim1312

Większość filmów z nim, które obejrzałam, jest beznadziejna, ale talent gościu ma. Bardzo mi się podoba głos, którego użyczył Draculi w Hotel Transylvania. Także 50 First Dates jest OK :>.

mim1312

Poza filmem "50 pierwszych randek" nie oglądałem z Panem Adamem dobrego filmu, więc nie jesteś jedyny

mim1312

Popieram.

rock_ferry

Zgadzam się ,ten aktor to DNO :)

mim1312

faktycznie, gra jedną postać z tymi samymi cechami, ale mi się ta postać bardzo podoba. a filmy ma nawet spoko, takie na niedzielny wieczorek z całą rodziną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones