Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 045 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

Nie wiem jak można się śmiać z takich debilnych komedii, w których gra Sandler. Jego filmy są
strasznie głupie i obrzydliwe! Zanim będziecie mi pisać jakieś przemądrzałe komenty, to powiem
wam, że prawdziwi komicy to są (lub byli) Charlie Chaplin, Louis de Funes, Benny Hill, Latający cyrk
Monty Pythona czy Bracia Marx, ale nie Sandler! Założę się, że prywatnie jest jeszcze większym
debilem niż postacie które gra, bo mądry człowiek nie pisał by takich idiotyzmów!

Ja go bardzo lubię, może jestem dziwny, ale mnie jego komedie śmieszą. Ty jak zauważyłem jesteś fanem starych filmów, mnie one odrzucają, każdy ma inny gust.

użytkownik usunięty
aMorty

Bardzo sympatyczny człowiek

Bez przesady, do roli idioty nadaje się akurat wyśmienicie :)

kwestia poczucia humoru, w swojej wypowiedzi wypisałes postacie charakteryzujące się zupełnie innym sposobem rozbawiania, nie krytykuj tylko dlatego że masz na temat humoru inne poglądy

No w końcu ktoś tu mądrze pisze. Sandler to bałwan, a filmy z nim to zwykłe g*wno.

w zupełności się zgadzam. Ogólnie aktorem nie jest złym aktorem (np. w "Klik i robisz co chcesz" pokazał trochę swoich umiejętności), ale gra w kiczowych filmach w rolach idiotów. Cóż, typowy Amerykanin.

Ja lubię go i filmy z jego udziałem :)
Moim zdaniem świetnie sprawdza się w takich komediach :p

Uwielbiam filmy Sandlera a odnośnie tych "komików" których wymieniłeś to: Chaplin może i był śmieszny ale za swoich czasów dla mnie beznadzieja, De Funes ze swoimi sztucznymi minami i ADHD jest żenujący a na pewno nie śmieszny, Benny Hill (?) ehe i niby Sandler ma obrzydliwy i idiotyczny humor? ta, Cyrk to nie moja bajka więc się nie wypowiadam ale mnie to nie śmieszy a bracia Marx to też chyba nie ta epoka.. Dla mnie Sandler jest i będzie najlepszy, jego filmy mają niepowtarzalny klimat lat 80tych a ja go odrobinę pamiętam :)

użytkownik usunięty
nevrom

No to wiem już, że masz żenujące poczucie humoru.

chyba trochę personalnie pojechałeś, a ja wyraziłem opinię na temat "twoich" ulubionych komików a nie na temat twojego gustu, który po sprawdzeniu twojego profilu pod kątem seriali komediowych nie jest najwyższych lotów (takie wysokie noty dla "Świat Według Kiepskich" i "Miodowych Lat")- no tak masz racje te seriale przedstawiają najwyższą jakość humoru heh
no ale cóż gusta są różne jak widać, więc życzę trochę dystansu drogi Krystianie2001 i pozdrawiam

nevrom

Chaplin nie był tyko śmieszny, jego filmy są bardzo mądre i poruszają poważne problemy , przyjacielu za to Sandler bynajmniej do stóp mu nie sięga. I radziłbym go nawet do niego nie porównywać.

Które z tych "debilmych komedii" oglądałeś?

użytkownik usunięty
froggerek1

Nie zadzieraj z fryzjerem, Klik: I robisz co chcesz, Jack i Jill, Dwoch gniewnych ludzi, Wykiwac klawisza.

Boże! Krystian2001 bd z tobą szczery Chaplin jest git ale jeszcze z 50 lat temu Benny Chill ok sam oglądałem , ale przestań tak pier***** jak typowa Grażynka co by tylko filmy z 40 lat oglądała , może z wiekiem sie ogarniesz :>

2001 rok urodzenia i wszystko jasne... Nie masz pojęcia o dobrym humorze, dzieciaku, lepiej dorośnij i przestań zgrywać mądrale, bo to co było śmieszne kiedyś, teraz jest po prostu słabe. Dobranoc

użytkownik usunięty
Lody01

To chyba ty nie masz pojęcia o dobrym humorze i masz 13 lat, bo trzeba mieć najwyżej tyle by się śmiać z takich obleśnych żartów.

No sorki, ale to ty masz 13 lat...
O czym ty mówisz? Obleśne żarty? Gdzie ty takowe widzisz? W wykonaniu Sandlera? No przestań, nie wiesz, co znaczy obleśność... Lepiej podpytaj mamy, kiedy ci będzie przewijała pieluchę, bo TO co będzie widziała będzie obleśne...

użytkownik usunięty

Popieram! Nie wiem ile trzeba mieć lat by się śmiać z tak debilnego humoru jakiego oferuje nam Sandler. Mądry to by nie postawił mu wyższej oceny jak 5.

jego filmy są dość nierówne, poza tym często zbyt mocno widać tam żydzizm... Jak bym chciał oglądać film o żydkach, to bym sobie włączył coś o tym, jak jeździli na obozy.

oglądałam kilka jego filmów-strata czasu.jest równie śmieszny jak wkurzony pittbul,jedno i drugie przeraża.

użytkownik usunięty

Dosyć dużo czasu minęło odkąd napisałem ten post i przyznam, że zmieniłam trochę opinię o Sandlerze po tym jak zobaczyłem go w "Lewym sercowym". Film zdecydowanie niesamowity, a do tego Sandler wypadł w nim jako samotny przedsiębiorca naprawdę rewelacyjnie. Jak tylko z nim zobaczę "Zabić wspomnienia" to coś czuję, że jeszcze bardziej mu podwyższę ocenę ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones