Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

Bez wątpienia. Jego rola w dużych dzieciach spotkała sie z moim uznaniem i gromkimi brawami.

susansadie

Sandler skończył się na 'Tam gdzie rosną poziomki'.

susansadie

Najlepszy aktor, a złote maliny otrzymywał bez powodu. ^^

Levon_V

A kto by poważnie traktował amerykańskie (anty)nagordy? Sandler to jeden z najlepszych twórców kina niezależnego w USA, którego szykanuje się ze względu na nonkomformis i łamanie tabu.

Levon_V

No, zmierzch tez dostał złote maliny. Z tym tez sie moze zgodzisz?

susansadie

Mam rozumieć, że "Zmierzch" jest dobrym filmem?xD

Levon_V

No, a jak inaczej? Nie ma innej opcji. "Kiedy cię poznalem, bello, moje życie przypominało bezkiezycowa noc"

susansadie

Piękny cytat. Maliny dla Zmierzchu to najwieksze osmieszenie sie tzw. krytyków .
Ten film sstal sie kultowy juz w kilka lat po premierze. Sam stwaiam go w jednym rzedzie
z Casablanca i Przeminelo z wiatrem.
PS. Czlowiem z blizna tez dostal maline

FifiQ

"Jestes jak meteor przecinający gwiezdne niebo, bello"

FifiQ

Dobra ja więcej nie odpowiadam, bo jak ktoś stawia w jednym rzędzie Zmierzch i Przeminęło z wiatrem to nie ma o czym mówić...

Levon_V

No fakt, przeminęło z wiatrem juz dawno przeminęło!! A zmierzch zawsze bedzie na topie!!!☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️

susansadie

Ty trollujesz czy masz 15-17 lat?

Levon_V

mam 30 i mowię serio
A jak masz jakiś problem to powiedz mi w Realu kozaku

susansadie

Czyli trollujesz, bo jeśli Ty tu gdzieś znalazłeś/łaś kozaczenie, nawet chcesz się ze mną "ustawić" haha i według Ciebie kicz dla nastolatek "Zmierzch" jest na poziomie "Przeminęło z wiatrem" to nie masz pewnie nawet 18. :D Przyjechłbyś/ałabyś PKS-em czy PKP?^^

Levon_V

A gdzie mieszkasz? Podaj adres to bede jutro.

susansadie

Margaret Mitchell przewraca się w grobie.

susansadie

przeminęło z wiatrem to najbardziej sprzedawana się książka, a zmierzch to mierny , bezwartościowy film dla nastolatek ( chodzi mi o te "och Edwardzie "). W zmierzchu gra aktorska nie istnieje.

eleanora

zabawne.. Dobra, skończcie już te wasze "żarty", bo stają się nudne...

użytkownik usunięty
susansadie

Bez jaj, proszę.

susansadie

Nie jest sztuczny jak inni znani aktorzy no i sympatyczny.

jarek_psikuta

nie jest sztuczny ? Nie znam gorszego, bardziej sztucznego aktora komediowego

eleanora

Widocznie mało filmów oglądnęłaś w swoim życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones