Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 045 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

Nie wiem dlaczego,ale bardzo bym chciala go zobaczyc w jakims mocnym dramacie.Juz nie raz sie okazywalo,ze komicy swietnie potrafili przeniesc sie na druga strone barykady,ale on mnie jakos szczegolnie ciekawi w takiej roli.
W sumie mi sie bardzo podobal w ,,Zabic wspomnienia,, ale chyba nie ma wiecej podobnych rol ?
Tez macie takie wrazenie,ze by sie sprawdzil ?
Uwielbiam go w komediach <nawet tych serio rąbnietych>,ale...cos nowego by sie przydalo.Jak myslicie ?

Ametist17

obejrzyj 'click"

elminio21

No chyba CIę pogięło, że Click to mocny dramat? Człowieku to jest ledwo komediodramat. Z Sandlerem to jedyny taki dramat to Zabić Wspomnienia.

mark1618

Funny people jeszcze podchodzi pod coś dramatopodobnego. Mój ulubiony film z Sandlerem.

mark1618

Zabić Wspomnienia to jak na razie najlepsza dramatyczna rola Sandlera mam nadzieje że jeszcze zagra w tego typu filmie.Ale warto jeszcze zobaczyć np. Trudne słówka i Lewy sercowy.

Ametist17

Polecam też Jima Carrey'a w ''Numer 23'',''Majestic'' i ''Człowiek z księżyca''

Ametist17

Obejrzyj zatem "Zabic wspomnienia", dramat i nominacja dla Sandler'a. Don Cheadle gra drugie skrzypce (Alan Johnson).

Ametist17

http://www.filmweb.pl/film/Zabi%C4%87+wspomnienia-2007-275070 film miażdży!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones