Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
43 740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

Jak można mówić,że to beznadziejny aktor.To chyba najlepszy aktor komediowy jakiego widziałam.Jest taki...prawdziwy.Tak gra głupie role ale właśnie...to aktor KOMEDIOWY.I nie oceniać po jednym filmie proszę....

Apate

zalezy kto co lubi, jesli smiesza cie pijani ludzie, rzyganie, sranie, ruchanie, zoofilia, bekanie, pierdzenie to masz racje! on jest super smieszny. Kilka filmow ma dobrych ale napewno brakuje mu duzo do dobrego aktora

Apate

nie oceniam jego umiejętności aktorskich lecz komiczne. a one są po prostu mistrzowskie. Jim Carray mnie tak nie śmieszy jak on :>

Apate

+1 gwiazdka ode mnie za Punch Drunk Love. Sandler jest beznadziejnym aktorem komediowym.

Apate

Ja również sądze , że Adam Sandler jest jednym z lepszych aktorów komediowych .

Apate

też go bardzo lubię i nigdy nie dałam oceny niższej niż 8 za film z jego udziałem :)

Apate

zgadazam sie,ma bdb filmy,mega smieszne.

Apate

Ma lepsze i gorsze filmy, ale aktorem jest bardzo dobrym

Apate

Jest lepszy od Jima Carreya

Apate

Choć nie mam nic do jego aktorstwa, to same jego komedie mnie wręcz odpychają. Humor na poziomie pierdzenia szefowi w twarz (Klik) czy łapanie ryby pośladkami (Nie zadzieraj z fryzjerem) to humor zdecydowanie nie dla mnie :P
Mimo to słyszałem, ze nawet jego najwięksi antyfani przyznają mu talent do poważniejszych ról, więc od wczoraj na mojej półce z DVD leży "Lewy sercowy", za którego zamierzam się zabrać.

kryst007

I polecam "Zabić wspomnienia"

kryst007

Dwóch gniewnych ludzi

mineks

to wyjatek, bo zagral z dobrym aktorem i wypadl kiepsko, ale film jest dobry.

Apate

Ale przecież to Żyd jest

Apate

U mnie sprawa z Sandlerem jest prosta. Jeżeli gra w jakimś filmie to, niezależnie od tego jaki to film, nie oglądam go nawet za darmo. Po prostu nie trawię gościa i zupełnie mnie nie śmieszy.

Apate

1 gwiazdka dla niego. Koleś jest tragiczny, koszmarnie brzydki, nieśmieszny, nie potrafi grać i ma beznadziejny głos. Ewenementem jest fakt, że ktoś w ogóle go bierze do filmów. No i zawsze gra ze swoim równie gównianym przydupasem Robem Schneiderem.

celebes

Ewenementem jest dawanie mu jednej gwiazdki. Można go nie lubić, ale bez przesadyzmu.

celebes

Do filmów nikt go nie bierze, bo sam je produkuje.

użytkownik usunięty
Apate

Ja osobiście bardzo lubię filmy z jego udziałem. Jest specyficzny, zabawny. Też, nie każdy musi go lubić. A co do komedii z jego udziałem, puszczaniem baków itp. takie już są te światowe komedie. Ludzie robią głupsze rzeczy w realnym świecie i nikt się ich nie czepia. Trzeba oceniać grę aktorska a nie rodzaj filmu czy role. Ostatnio oglądałam "Co ty wiesz o swoim dziadku" z Robert De Niro. Ten to dopiero miał hardcorową role - niewyżytego dziadka. A pomimo tego i tak wszyscy go lubią.

De Niro się skończył w 2002 roku gdy zaczął brać role w gównianych filmach tylko dla kasy. Nie dziwię się mu, ale takie są fakty: http://i.imgur.com/8IfeF8r.png

celebes

Nie jest również złym aktorem.

Apate

Właśnie, denerwuje mnie ocenianie go po obejrzeniu 1 filmu... Filmy z udziałem Sandlera są niekiedy idiotyczne i żenujące, np. typowa komedia romantyczna "Rodzinne rewolucje", ale potrafi grać świetnie w dużo ambitniejszych produkcjach, np. polecam Wam "Magika z Nowego Jorku". Filmy z Sandlerem zawsze na poprawę humoru :)

Apate

Cóż.. Ludzie narzekaja na Sandlera, a potem zarykują się ze śmiechu na takim gównie jak Hangover. Nie ma co się przejmować opinią innych. ;-)

Ufos

no...nie lubic Sandlera a jarac sie Kac Vegas... faktycznie to paradoks;)

Mareve

Ta tylko kac Vegas jest z humorem trochę na wyższym poziomie, gdyż tam żarty są przynajmniej śmieszne

Apate

Fajny aktor o ciepłym uśmiechu. Filmy z jego udziałem mnie bawią i relaksują a nawet wzruszają :D

Apate

a jednak kariera aktora minęła gdy zaczął grać w coraz to słabszych filmach , a częste nominacje do Złotej Maliny pokazują że Sandler po prostu już nie jest świetny

Apate

Zgadzam się to świetny aktor bardzo go lubię widziałam już parę filmów z jego udziałem i wszystkie są super .

Apate

> Jak można mówić,że to beznadziejny aktor.To chyba najlepszy aktor komediowy jakiego widziałam.Jest taki...prawdziwy.Tak gra głupie role
Może szkopuł w tym, że on wcale nie gra? Skoro zawsze zachowuje się tak samo, to istnieje uzasadnione podejrzenie, że właśnie taki już jest. Ot, taki błazen nieustannie rzucający nieśmiesznymi żartami, który irytuje wszystkich samym swoim stylem bycia.
Już bardziej w komediach cenię postać Sylwestra Stallone czy Arnolda Schwarzeneggera - właśnie dlatego, że oni potrafią zagrać skrajnie odmienne charaktery.
> ale właśnie...to aktor KOMEDIOWY
Bardziej irytujący niż Jim Carrey, Eddie Murphy i Christopher Tucker razem wzięci, nie mówiąc już o Benie Afflecku. Chcesz przykład świetnego komika? Proszę bardzo - Peter Sellers. W kultowym dziele Stanleya Kubricka "Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę" zagrał trzy kompletnie różne postacie. To właśnie świadczy o genialnym aktorstwie, a nie nieustanne robienie z siebie bezbarwnego pajaca.

Apate

to jest najgorszy aktor komediowy w historii może to tylko moja subiektywna ocena ale serio ciężko mi znaleźć kogoś kto mu dorównuje pod względem ilości wyprodukowanych gniotów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones