Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

On ma 8,3? No bez jaj

użytkownik usunięty

W filmy, w których gra to papki to głupich Amerykanów. Po drugie nie widze talentu

no w ambitnych filmach to on raczej nie gra
nie lubie go zabardzo

El_Magiko

Też nie lubię gościa i nic na to nie poradzę... I nie lubię filmów z jego udziałem.

filmy moze sa i glupie, z typowo hollywoodzkimi zakonczeniami, ale Adam ma talent komediowy, to nie wina aktorow, ze nie produkuje sie dobrych komedii

użytkownik usunięty
Oleandra91

Gdybyś spojrzała dokładnie to byś zobaczyła, że jest też producentem. A komikiem jest cienkim, może śmieszyć gimnazjalistów, ale nie dorosłych

moj blad; a Sandler akurat mnie smieszy, a zapewniam, ze nie jestem gimnazjalistka, po prostu nie zawsze trzeba brac na powaznie wszystkiego, czasem taka rozrywka jest potrzebna, zeby nie zwariowac ;) kazdy ma swoj gust, ja tez nie ogladam tylko tego typu filmow, ale widzialam kilka z Adamem i ot tak zyskal moja sympatie

użytkownik usunięty
Oleandra91

Talent to mają Bill Crystal, Jack Nicholson

i wiele innych osob

Oleandra91

Większość komedii w których grał sam wyprodukował/nakręcił więc akurat w TYM przypadku to JEST jego wina ;)

Po prostu zarabia na życie będąc albo grając debila...zawsze coś :-P Szkoda tylko że zbyt mocno się stara być śmieszny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones