Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

jego udział dyskredytuje każdą produkcję. Koszmarny nikt, ulubieniec koszarnej Ameryki.

ptosiek

100% się zgadzam

ptosiek

Miałem podobne zdanie. Jednak po zobaczeniu "Dwóch gniewnych ludzi", a szczególnie "Zabić wspomnienia" - zupełnie je zmieniłem. Adam Sandler potrafi dobrze zagrać.

Asael

A w 50 First Dates był super. Ryczałam jak bóbr.

agnieszka77_fw

Akurat w tym filmie Sandler nie pokazał specjalnego kunsztu aktorskiego. Choć ogólnie "50 pierwszych randek" to film dość ciepły i sympatyczny...

Asael

TRue, szkoda że woli iść na łatwiznę...

AlexeiK

za ta 'latwizne' pobiera obecnie jedne z najwiekszych gazy w hollywood. skoro jest popyt na jego lekkie komedie to po co ma sie przerzucac na cos innego?

kinoman989999

Ktoś kiedyś powiedział, że marnowanie talentu jest gorsze od jego braku.

AlexeiK

o marnowaniu talentu mozna by bylo mowic gdyby skonczyl kariere i przestal robic filmy. ma miliony fanow ktorzy cenia go za warsztat komediowy i z tego pewnie maly procent chcialby go ogladac w rolach dramatycznych. ja bym nie chcial

kinoman989999

Są komedie i komedie. Nie można porównać filmów typu "Dwóch gniewnych ludzi", do chociażby "Małego Nickiego".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones