Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

Witam
Poszukuje filmu prawdopodobnie z jego udziałem. Gość miał wydać kilka milionów a jak wyda całą sumę to dostanie chyba drugie tyle na własność. Jak ktoś wie o jaki film chodzi proszę napisać.

Pzdr

luk52

http://www.filmweb.pl/film/Miliony+Brewstera-1985-40472
Kojarzę ten,ale bez Sandlera.
Pozdrawiam

poter288

Nie wiem czy to ten film od Ciebie. A jest w nim to, że główny bohater kupuje ochronę i wydaję pieniądze na znaczek pocztowy?

luk52

Oglądałem Miliony Brewstera i o ten film też mi chodziło. A z Sandlerem nic nie było, że mógł żyć jak król przez 24h?

luk52

Mr. Deeds - Milioner z przypadku.
To tego filmu poszukujesz ;)

rafixes

No niekoniecznie oglądałem Deeds'a całkiem nie dawno i to nie do końca ten film. Ten co ja chcę to jest w nim, że główny bohater żyję w nędzy i jak ma skoczyć z mostu ktoś oferuje mu życie przez 24h jako bogacz.. Może to nie film z Sandlerem nie pamiętam.

luk52

To w takim razie kompletnie pokręciłeś, pomyliłeś filmy. To, co opisałeś, było w Deedsie, a teraz kompletnie nie wiem, jakiego filmu szukasz.

rafixes

To co było w opisie to znalazłem Miliony Brewstera i drugi film też ale już nie wiem jak to dokładnie było.

luk52

Oglądałem to, nie pamiętam jaki tytuł, ale tam chodziło o to, że koleś tak jak mówisz, chciał się zabić, od mafii wziął tą kasę, miał tydzień na spłatę (po tygodniu miał skoczyć z mostu po wydaniu całej kasy :)) poznał jakąś dziewczynę i kombinowali razem jak spłacić dług, tyle z niego pamiętam, nie wiem czy to była komedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones