Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
43 940 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

1. Klik i robisz co chcesz - wspaniałe przesłanie niesie ten film. I szczerze mówiąc, nie wiem jak to możliwe ale gdy Micheal umierał w tym deszczu, popłakałem się...do tego Christopher Walken w genialnej Roli Mortiego :))
2. Żona na niby - Kto by pomyślał, że zobaczymy uroczego brzydala w towarzystwie Jennifer Aniston. Świetna fabuła, mam dziwne wrażenie że dla Sandlera rola w takich filmach to czysta zabawa i przyjemność :P
3. Nie zadzieraj z fryzjerem - wiele osób uważa że ten film to akurat przegięcie. Dla mnie mimo naprawdę kilku niesmacznych wątków, najzabawniejsza komedia Adama.
4. 50 pierwszych Randek - świetny motyw przewodni z tą utratą pamięci. Mimo że czuć pewien niedosyt na koniec, uważam że to bardzo przyjemna, lekka rodzinna komedia. Takie właśnie lubię.
5. Farciarz Gilmore - no film ma już kilka lat, to chyba pierwszy film który obejrzałem z Sandlerem. Mam spory sentyment, w pamięci utkwiło mi wiele momentów. Plułem obiadem ze śmiechu :D


nillvo

ja bym zamienil Gilmora na Od wesela do wesela, a Zohana na Wykiwac klawisza :)

kinoman989999

Ja bym zamiast Zony na niby dala- Duze dzieci, a zamiast zohana - Funny people :)

nillvo

1. Wykiwać klawisza - dla mnie osobiście ten film jest bardzo dobry.
2. 50 pierwszych randek
3. Żona na niby
4. Od wesela do wesela
5. Super tata

A co do filmu Nie zadzieraj z fryzjerem- bardzo głupkowaty ale mimo wszystko moje poczucie humoru ogarnia ten film więc jestem na Tak.

nillvo

1. Funny People
2. Reign Over Me
3. 50 pierwszych randek
4. Odlotowcy
5. Super Tata

budzay

1. od wesela do wesela
2. 50 pierwszy randek
3. Klik i robisz co chcesz
4. Super tata
5. Trudne słówka

budzay

Funny People, dobry tytuł, zapomniałem o nim. Niedoceniony.

nillvo

"Dwóch gniewnych ludzi". Tego filmu po prostu nie może nie być w pierwszej piątce.

nillvo

TOP 5:

1. Nieoszlifowane diamenty
2. Lewy sercowy
3. Wykiwać klawisza
4. Super tata
5. Farciarz Gilmore

DziurawaMarysia

Aktualizacja:

TOP:

1. Nieoszlifowane diamenty
2. Lewy sercowy
3. Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)
4. Wykiwać klawisza
5. Super tata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones