Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

hmm... tak się zastanawiam czy jest ktoś kto ma więcej Złotych Malin od niego? :D

sereek77

Stallone ma bodajże 8

sereek77

patrz : Madonna :)

Maniek_CK

Racja, Madonna bezapelacyjnie wygrywa w tej dziedzinie :)

sereek77

Jak Rihanna , zacznie częściej gościć na planie filmowym to wyprzedzi Adama Sandlera i Madonnę , no i też ma dużą szanse ,,filmowa Bella'' Kristen Stewart , która w tym roku była rewelacyjnie beznadziejna (szczególnie w królewnie śnieżce )

sereek77

Dajcie sobie spokój z tymi malinami ;] Ciekawe, że przyznają je tylko najbardziej znanym aktorom, na których ośmieszeniu mogliby coś zarobić...

NellQ

no racja te maliny to syf nie wiem wogóle po cholere to jest .... nikt się tym nie przejmuje , tylko dlatego to jest by krytycy mieli robotę bo nie nadają się do oceniania filmów w lepszych akademiach to siedzą w tym syfie i trzepią kasę :)

Grzeg0r

Zgadzam się całkowicie, ekspresję na temat malinek powinni zostawić mistrzowi Tarantino, a nie samodzielnie dzierdziolić te ich
jurorowskie farmazony

NellQ

spokojnie, też się z tymi nagrodami zbytnio nie liczę, ot, pytanie z czystej ciekawości ;)

sereek77

racja bo te maliny faktycznie są na nic.
dajmy na to, że Adam Sandler dostał złotą malinę za najgorszy film jack i jill, a w tym samym roku nagrodę za najlepszy film jack i jill.
gdzie tu logika?

milkalat

Tom Cruise dostał żłota maline za "Wywiad z wampirem" gdzie zagrał rewelacyjnie, paranoja :D

panciowojcik

złotą :P

panciowojcik

Tak, kiedy dowiedziałam się, że za ,,Wywiad z wampirem'' Cruise dostał Złotą Malinę, ta ,,nagroda'' przestała mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones