Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
43 959 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

czy ktoś może mi wyjaśnić, jakim cudem człowiek z tyloma złotymi malinami, tyloma beznadziejnie żenującymi filmami może mieć tak wysoką ocenę? Umiejętności aktorskich brak, tym bardziej umiejętności reżyserskich (ostatnie filmy sam reżyseruje i zbiera za to niezłe sumki w ramach zyskownego kontraktu z pewną wytwórnią). Człowiek-nieporozumienie, żenująco nieśmieszny jak żart o babie u lekarza.

RosieMader

Jego ocena sama świadczy o guście niektórych społeczności na filmwebie. To smutne, są aktorzy świetni, którzy zostali ocenieni o wiele gorzej.

RosieMader

Jak się nie ma poczucia humoru to ciężko to zrozumieć. Racja zdażają mu się żenujące filmy, ostatnio coraz częściej. Jak chcesz sie zachwycać grą aktorską idź do teatru, on jest komikiem i zapewnia rozrywkę, jak Cię nie śmieszy to go nie ogladaj. Ponadto facet jest genialny, nie musi czekać na propozycje zagrania w filmach, tylko sam je tworzy (z róznym skutkiem) i obsadza siebie i aktorów ze swojej ekipiy. Dzięki temu bezznaczenie czy ludziom podobają się jego filmy czy nie i tak będzie je robił.

RosieMader

Ja go bardzo lubię. Lubię oglądać z nim filmy i lubię jego teksty. Oczywiście ma słabsze filmy, ale to się zdarza każdemu, a jego teksty czasem są żenujące ale według mnie zasłużył na 7/8. Wiadomo że jednak każdy ma swoje zdanie :)

RosieMader

Gratuluje oceniania aktora pod katem ilosci otrzymanych zlotych malin. Nie masz swojego zdania czlowieku i kierujesz sie opinia innych. smutny musi byc z ciebie czlowiek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones