Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

Jego gra jest bez emocji, każdą role gra tak samo, w ogóle nie wiem że obsadzają go w dobrych filmach które bez jego udziału były by jeszcze lepsze . Jak widze te mordkę bez wzruszenia i głupkowaty uśmieszek to od razu mam po filmie,Nie wiem czemu nic mi nie zrobił

grzechu333

po pierwsze to on sam produkuje swoje filmy a po drugie zgarnia obecnie jedne z najwiekszych gazy w hollywood wiec nie kazdy jest taki ponury jak ty

kinoman989999

czyli obsadza siebie w swoich filmach to nie ma się co dziwić . Nie należę do ludzi ponurych uwielbiam komedie i jak oglądałem niegdyś Ediego Murphy ,Jima Careya czy wielu innych aktorów to boki można zrywać a ten gość nie ma żadnej mimiki twarzy w każdej roli jest taki sam porażka

grzechu333

a ja go stawiam na równi carreyem ktory zreszta juz sie chyba wypalil

kinoman989999

aż mi cie żol

grzechu333

,,aż mi cie żol" - Ile masz lat?

EminemSlimShady

więcej niż ty

grzechu333

Nie sądzę, tutaj mam odpowiedź na to ile masz lat. Masz zobacz sobie, film o tobie:
http://www.youtube.com/watch?v=hVYMwRKuB4k

grzechu333

a mi żal Ciebie, stawiając film polski, listy do m, niesamowitą szmirę, film bez pomysłu, powyżej czarnego łabędzia, pokazałeś, że nie masz pojęcia o filmie, a to że sam Siebie obsadza w swoim filmie, to chyba logiczne, że skoro filmy z jego udziałem zgarniają duże pieniądze, będąc producentem, chce na tym zarobić. logika plebie.

Esperal

klepie chałe dla imbecylów a wy to łykacie cuż czarny łaędż to film dla określonej liczby ludzi któży lubią balet i takie tam a mi się on nie podobał . Co do list do m. to dla ciebie to szmira a mi się podobał

grzechu333

jak to ująłeś "łykasz chałe dla imbecylów", ja jednakowoż wolę określenie szmiry, brzmi bardziej profesjonalnie

Esperal

a zresztą po esperalu tudzeż po amfie też by mi się podobały inne dziwne filmy

grzechu333

nie znasz etymologii mojego nicku, to się nie wypowiadaj, po poziomie, który reprezentujesz, spodziewam się, że jak dalej pociągnąłbym tą dyskusję, to skończyłbyś na obrażaniu moich rodziców, co do esperalu, to po nim nie ma "Fazy"

Esperal

Pewnie się zaszyłeś he he he ot cała etymologia
Nie zadzieraj z Fryzjerem"Polecam Arcydzieło kretynizmu

grzechu333

Spanglish, Funny People. Polecam, film dla ludzi, którzy rozumieją nie tylko mordobicia ;) EOT.

Esperal

Adam Sandler - najlepszy aktor komediowy na tą chwile.Dziekuję !

kinoman989999

generalnie Carey to komik "mimiczny" natomiast Sandler to "standupowiec" więc nie porównywałbym ich. Ale uważam że jeden i drugi są równie dobrzy w tym co robią :)

nillvo

no nareszcie ktos z poczuciem humoru :) pozdro

kinoman989999

<ziewa> Rozśmieszył mnie ostatnio pierwszy raz w życiu. A konkretnie jego nominacja do złotej maliny w kategorii najgorsza AKTORKA<lol2>.

savolta

no widzisz :P trzeba wierzyc w ludzi :D

grzechu333

Mam podobne odczucia. Nie trawię gościa. Gra same głupkowate role w słabych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones